WIN EURASIA 2024 | ISTANBUL

2024/03/25 10:18:36

B147, Hall 2, JCW will participate in the WIN EURASIA exhibition in Istanbul as an exhibitor from June 5 to June 8, 2024. 

We will bring new and classic fully automatic terminal crimping machine, automatic wire cutting and stripping machines, wire stripping and ferrule crimping machine, pull force testing machines connected to MES systems, and many other models. 

We welcome new and regular customers to visit our booth and have face-to-face technical and business communication to deepen your understanding of our professionalism. 

----

Booth 147, Hall 2, JCW, 5-8 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek WIN EURASIA fuarına katılımcı olarak katılacak.

Yeni ve klasik tam otomatik terminal sıkma makinesi, otomatik tel kesme ve sıyırma makineleri, tel sıyırma ve yüksük sıkma makinesi, MES sistemlerine bağlı çekme kuvveti test makineleri ve daha birçok modeli getireceğiz.

Yeni ve eski müşterilerimizi standımızı ziyaret etmeye ve profesyonelliğimize ilişkin anlayışınızı derinleştirmek için yüz yüze teknik ve ticari iletişim kurmaya davet ediyoruz.